Souhlasím s tím, že tyto stránky používají cookies pro analýzy, perzonalizované obsahy a reklamu.

Absolventi v prvním zaměstnání

Od začátku fit pro budoucnost: Absolventům nastupujícím do prvního zaměstnání nabízí L&R obsáhlé zaškolení. Pomocí individuálních programů zapracování a L&R Academy jsou zprostředkovávány potřebné vědomosti a jsou objevovány talenty, aby byly patřičně podporovány. Kromě toho podporujeme absolventy v prvním zaměstnání při zjišťování jejich potenciálů a zájmů. Protože individuální schopnosti, čerstvá energie a badatelská touha, kterou absolventi v prvním zaměstnání přinášejí, jsou významnými prvky úspěchu pro L&R.

Dlouhodobá perspektiva

 

Nástup do zaměstnání je pro mladé lidi vzrušující událostí a přináší mnoho příležitostí. L&R je ideálním partnerem pro dlouhodobou perspektivu — na národní i mezinárodní úrovni. Podporujeme naše absolventy v prvním zaměstnání od začátku, aby jejich start do profesního života proběhl úspěšně a abychom vytvořili ideální základ ke společné realizaci velkých plánů. Proto podporujeme naše pracovníky individuálně — rovněž s ohledem na adepty na vedoucí funkce z vlastních řad.

L&R podporuje mladé lidi na jednom z nejdůležitějších rozcestí jejich života — při nástupu do zaměstnání. Navíc nabízíme širokou škálu různých příležitostí do budoucnosti a s našimi motivovanými pracovníky máme velké plány. K tomu nabízíme dobré sociální benefity a zaměstnání bezpečné do budoucna díky naší protikrizové strategii. Další vzdělávání pro nás není pouhým heslem, je to čestná nabídka pro naše pracovníky k osobnímu rozvoji.

Více o L&R International

„Dobrý“ výrobek

 

Blaho lidí je pro L&R na prvním místě. Protože výrobky pro oblast zdravotnictví a péče vždy zahrnují „službu“ člověku a společnosti. Nevyrábíme pouhé spotřební zboží, ale nabízíme pacientům i odborným zdravotníkům řešení k ulehčení života. Výrobky L&R slouží mimo jiné ke zmírnění bolesti i k urychlení a zlepšení průběhu hojení ran pacientů.

Přispívejte také jako absolvent v prvním zaměstnání u L&R od začátku něčím hodnotným pro blaho lidí!

Více o portfoliu L&R

Vaše šance u nás

 

Partner pro budoucnost: L&R disponuje dlouholetými zkušenostmi a rozsáhlým know-how pro jednání s absolventy v prvním zaměstnání. Kráčíme po společné cestě, která vyústí v dlouhou a úspěšnou spolupráci.

Vzbudili jsme Váš zájem? Chcete podporovat a být podporováni? Požádejte nyní o zaměstnání přes náš job portál. Pro iniciativní žádost o zaměstnání laskavě vyplňte náš online formulář pro uchazeče. Pokud se ucházíte o konkrétní pozici, uveďte laskavě ve svém průvodním dopisu referenční číslo inzerátu.