Souhlasím s tím, že tyto stránky používají cookies pro analýzy, perzonalizované obsahy a reklamu.

Výrobkové oblasti

Ošetření rány

 

V oblasti ošetření rány jsou výrobky L&R na nejvyšší vědecké úrovni. Široký prostor zde zaujímají výrobky k modernímu ošetření rány. Výrobkové řady Suprasorb, Vliwasorb nebo Debrisoft jsou jen příklady prvotřídních výrobků s jedinečnými vlastnostmi v této oblasti. Speciální výrobky pro oftalmologii, dermatologii a ORL doplňují sortiment.

Obinadla a obvazy

 

Sortiment obinadel a obvazů L&R zahrnuje celou oblast pro fixaci, stabilizaci, kompresi, imobilizaci i bandáže a ortézy. Rosidal, Cellona, Cellacast a Cellacare jsou pouze čtyři z četným osvědčených úspěšných značek v této oblasti.

Systémy sad a hygiena

 

L&R přesně zná postupy a požadavky na operačním sále a nabízí k tomuto účelu sortiment na míru pro operační krytí a oděvy i systémy sad a hygienické výrobky. K předním značkám, na něž se mohou ošetřovatelé a operatéři při operaci spolehnout, patří mimo jiné Kitpack, Setpack a Raucodrape. S předem sestavenými sadami pro operace a k ošetřování přispívá L&R účinně k optimalizaci mnoha procesů v každodenní práci na klinice. Navíc doplňujeme například naše jednorázová operační krytí podle přání zákazníka obvazovým materiálem nebo různým komerčně dostupným zbožím.

Podtlaková terapie

 

Systém Suprasorb CNP podporuje hojení rány s použitím podtlakové terapie k hojení ran (Negative Pressure Wound Therapy nebo NPWT). K úspěšným komponentám systému Suprasorb CNP patří například vakuové pumpy, pěny, drenážní fólie Suprasorb CNP, drenážní port i rozsáhlý 24hodinový servis. Zisk ocenění za inovace v Německu a v Rakousku podtrhuje úspěšnou vývojovou práci L&R.

  • Zdravotnická technika

L&R Optiline

 

L&R OPTILINE je koncepce pro zvýšení efektivity a zajištění kvality v nemocnici a staví na našich zkušenostech jakožto kompetentního dodavatele kompletního sortimentu a partnera v zásobování napříč sektory. S podporou L&R OPTILINE je analyzována každá oblast, kterou můžeme jako dodavatel zdravotnických prostředků ovlivnit. Zajištěná péče o pacienty při současném zvýšení efektivity je naším společným cílem.